16512

پاسخ به پرسشهای متداول


1.چطور میتوانم به خرید از چیچو اعتماد بکنم؟

2. آیا در چیچو مارکت امکان پرداخت پول درب منزل وجود دارد؟

3.روش و هزینه های ارسال به چه صورت است؟

4.آیا امکان برگشت کالا بعد از تحویل وجود دارد ؟

5.آیا میتوانم سفارشی که ثبت و پرداخت کرده ام را لغو بکنم؟

6.هنگام انتحاب لباسها چگونه سایز دقیق خودم را انتخاب بکنم؟

7.آیا واقعا مارکهای موجود در سایت اصلی هستند؟

8.چند روز طول میکشد تا سفارشم به دستم برسد؟


1.چطور میتوانم به خرید از چیچو اعتماد بکنم؟

فروشگاه چیچو دارای نماد اعتماد میباشد و حقیقی بودن مالک و کسب کار توسط سامانه اعطای نماد اعتماد کسب و کارهای اینترنتی کاملا احراز و تایید شده است. لذا در صورت هرگونه مشکل و تخلف به آسانی از طریق مراجع قانونی مربوط به کسبو کارهای اینترنتی قابل پیگیری میباشد.

2.آیا در چیچو مارکت امکان پرداخت پول درب منزل وجود دارد؟

این امکان در حال حاضر در چیچو وجود ندارد ولی به زودی گزینه پرداخت در محل فعال خواهد شد ولی با توجه به اینکه سایت چیچو نماد اعتماد دارد پرداخت انلاین قابل اطمینان است و به صرفه تر است  زیرا هزینه ارسال به صورت پرداخت درب منزل به اضافه کارمزد شرکت واسط پستی محاسه میشود و زمان تحویل سفارش نیز بیشتر است.

3.روش و هزینه های ارسال به چه صورت است؟

کلیه ارسالها از انبار چیچو به دو روش پیشتاز و سفارشی با انتخاب مشتری انجام میشود و هزینه ارسال نیز با توجه به مقصد و وزن مرسوله محاسبه میگردد.

4.آیا امکان برگشت کالا بعد از تحویل کالا وجود دارد؟

ما در چیچو همواره بر دقت و تفکر لازم هنگام ثبت سفارش تاکید داریم و در صورت مغایرت کالای خریداری شده با کالای تحویل گرفته شده و یا مخدوش بودن کالا هنگام تحویل مرسوله قابل برگشت میباشد و تمامی هزینه ها عودت میگردد.

5.آیا میتوانم سفارشم را بعد از ثبت و پرداخت لغو کنم؟

چنانچه سفارش هنوز ارسال نشده باشد با تماس با پشتیبانی و ارائه کد سفارش میتوانید سفارش خود را لغو و مبالغ پرداختی به شماره کارت استفاده شده در پرداخت برگردانده خواهد شد.

6.چگونه سایز مناسب خودم را انتخاب بکنم؟

تمامی لباسهای موجود در چیچو از برندهای معتبر جهانی هستند‚ لذا تمامی سایزها استاندارد هستند و همچنین در صفحه معرفی هر محصول جدول سایزبندی استاندارد قرار داده شده تا به صورت دقیق لباس اندازه خود را انخاب نمایید.

7.ایا مارکهای موجود در سایت همه اصلی هستند؟

چیچو مارکت صلی بودن تمامی کالاهایی را که عرضه میکند را تضمین میکند و اطمینان میدهد کلیه اجناس از دفاتر اصلی برند در کشورهای ترکیه-دبی و عراق خریداری و از مرزهای زمینی شهر بانه وارد میشوند‚در صورت اثبات اصل نبودن هر کدام از کالاهای خریداری شده در چیچو مارکت‚ سفارش سریعا برگشت‚تمام هزینه جبران و محصول از روی سایت حذف خواهد شد.

8.چند روز طول میکشد که سفارش به دستم برسد؟

تمام  سفارشات در چیچو ظرف 24 ساعت از هنگام ثبت سفارش بسته بندی و تحویل پست میگردد و زمان رسیدن‚ به مقصد و نوع ارسال(پیشتاز یا سفارشی) از 2تا7 روز متغیر است.